+98 (21) 22016762-3

درباره ما

محوطه کارخانه شیمیدُر
واحد حمل و نقل شیمیدُر
تیم بسکتبال شیمیدُر
محوطه کارخانه شیمیدُر
واخد حمل و نقل شیمیدُر
محوطه کارخانه شیمیدُر
محوطه کارخانه شیمیدُر
محوطه کارخانه شیمیدُر
درحال حاضر گروه شرکتهای شیمیدُرسَلَف به عنوان یکی از گروه های صنعتی پیشرو و مطرح در تولید و صادرات فرآورده های نفتی از جمله انواع روغن های پایه تصفیه دوم، روغن های سنگین، قیر و فرآورده های قیری، هیدروکربن های سبک و سنگین و انواع روغن موتور و دنده به شمار می آید. این شرکت که در سال 1379 در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان تاسیس شد طی هفده سال فعالیت مستمر توانسته 14 عنوان صادرکننده برتر و نمونه استانی را از آن خود کند؛ و همچنین در سال 1395 با اعلام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، موفق شد برند "شیمیدُر" را اخذ نماید که بدین ترتیب می تواند به احداث ،تجهیز و بهره برداری از جایگاهای سوخت و اجرای مراحل حمل و توزیع سوخت در سراسر کشور بپردازد. شیمیدُر سَلَف تا کنون با کسب تقدیر نامه ها و لوح های افتخار متعدد از اتحادیه نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان یکی از شناخته شده ترین اعضای اتحادیه در زیر گروه فرآورده های نفتی به شمار آمده و به فعالیت مستمر خود در عرصه رقابت های داخلی و بین المللی ادامه می دهد.
شرکت شیمیدُر سَلَف علاوه بر فعالیت های جاری خود، در زمینه فرهنگی و ورزشی نیز پیشقدم بوده و باشگاه فرهنگی ورزشی شیمیدُر تهران را در سال 1388 تاسیس نمود که توانست تیم بسکتبال شیمیدُر را به جامعه ورزشی کشور معرفی کند. این تیم هم اکنون به عنوان یکی از تیم های مطرح در سوپرلیگ بسکتبال کشور و آسیا به شمار می آید.
این شرکت موسس "آریا شیمی" تولیدکننده روانکارها تحت لیسانس Crest آلمان و پالایشگاه "قیر ساتراپ جم" با ظرفیت تولید 250000 تن انواع فرآورده های قیری و ایزوگام می باشد.
مجموعه ای بالغ بر 50 دستگاه نفتکش در مالکیت مجموعه شیمیدُر بوده و بالغ بر 400 نفر در واحدهای تولیدی این شرکت مشغول به فعالیت می باشند.
سال سابقه فعالیت
تعداد پرسنل مجموعه ها
تعداد کِشَنده ها
شرکت های زیر مجموعه در کشورهای خلیج و CIS